Site icon Aleksandra Tabor

Dlaczego napisałam książkę o Tajlandii?

Tajlandia. Notatki z życia i podróży

Tajlandia. Notatki z życia i podróży

Pierwszy raz wyjechałam do Tajlandii w 2018 r. i zakochałam się w tym kraju. Chciałam tam wrócić i poznać lepiej kulturę i ludzi. Z perspektywy turysty niestety wielu rzeczy nie widać, dlatego postanowiłam zamieszkać w Królestwie Tajlandii i poszukać pracy. W Bangkoku pracowałam w międzynarodowej korporacji przez sześć miesięcy. Po zrezygnowaniu z etatu zostałam w Tajlandii, aby podróżować. W sumie odbyłam 4 podróże do Królestwa Tajlandii. Odwiedziłam też Filipiny, Malezję i Singapur. Swoje doświadczenia opisałam w książce, która miała premierę 22 kwietnia.

Przygotowując się do mieszkania w Tajlandii, szukałam informacji o tym jak pracuje się w tym kraju i jak zorganizować sobie tam życie. Takich informacji jest mało i zazwyczaj opisują życie nauczycieli języka angielskiego. Dlatego w książce „Tajlandia. Notatki z życia i pracy” opisałam swoje doświadczenia, może będą pomocne dla osób, które chcą zostać tam dłużej niż tylko na czas urlopu.

Książka jest już w księgarniach https://www.empik.com/tajlandia-notatki-z-zycia-i-pracy-tabor-aleksandra,p1463513348,ksiazka-p?fromSearchQuery=tajlandia+tabor

W książce zawarłam informacje przydatne podczas podróży oraz wyjaśnienie popularnych mitów.

JAK PRACUJE SIĘ W TAJLANDII?

JEDZENIE, KTÓRE ŁĄCZY I DZIELI

CZY DA SIĘ POGODZIĆ PRACĘ Z PODRÓŻOWANIEM?

CZY TAJOWIE SĄ LENIWI I DLACZEGO MŁODO WYGLĄDAJĄ?

CZY SEKSTURYSTYKA TO WINA TURYSTÓW?

CZY W RAJSKICH MIEJSCACH ŻYJE SIĘ JAK W RAJU?

Exit mobile version