O mnie

Blog aleksandratabor.com

Na tym blogu znajdziecie opisy ciekawych miejsc głównie w Tajlandii, którą uwielbiam. Oprócz podróży do tego kraju mieszkałam i pracowałam w Bangkoku. Poznałam przyjaciół, próbowałam nauczyć się języka tajskiego ; ), zwiedzałam i starałam się żyć jak miejscowi. Podróżowałam po Filipinach, Malezji i odwiedziłam Singapur.

Swoje życie i pracę w Bangkoku opisuję w książce „Tajlandia. Notatki z życia i pracy”. Premiera odbyłą się w kwietniu 2024 r.

Słuchając opowieści osób, które spędziły w Tajlandii urlop, wiem, że popularny obraz tego kraju ograniczający się do plaż, street foodu i prostytucji, jest krzywdzący. Podróżowałam po Tajlandii kilkukrotnie, pracowałam w międzynarodowej firmie w Bangkoku. Swoje życie tam, pracę i przygody opisałam w książce „Tajlandia. Notatki z życia i podróży.”

Dostępna jest w księgarniach w całej Polsce w formie papierowej i e-booku.  

Książkę „Tajlandia. Notatki z życia i pracy” można kupić

Empik

https://www.empik.com/tajlandia-notatki-z-zycia-i-pracy-tabor-aleksandra,p1463513348,ksiazka-p#ReviewsBox

Bonito

https://bonito.pl/produkt/tajlandia-notatki-z-zycia-i-pracy

I w wielu innych…

JAK PRACUJE SIĘ W TAJLANDII?

JEDZENIE, KTÓRE ŁĄCZY I DZIELI

CZY DA SIĘ POGODZIĆ PRACĘ Z PODRÓŻOWANIEM?

CZY TAJOWIE SĄ LENIWI I DLACZEGO MŁODO WYGLĄDAJĄ?

CZY SEKSTURYSTYKA TO WINA TURYSTÓW?

CZY W RAJSKICH MIEJSCACH ŻYJE SIĘ JAK W RAJU?

Po powrocie do Polski spojrzałam na życie w naszym kraju, a szczególnie w Warszawie z innej perspektywy. Problemy młodych ludzi, singli pracujących i mieszkających w tym mieście, stały się inspiracją dla mnie do napisania książki „Vir”. To lustro pokazujące styl życia dwudziestopięcio i trzydziestolatków.

„Vir” to historia singielki pracującej w Warszawie w dużej firmie. Książka z humorem i realizmem opowiada o życiu młodych ludzi. Trochę z przekąsem, a jednocześnie szczerze pokazuje relacje damsko męskie, nadążanie za oczekiwaniami w pracy, poszukiwanie własnego ja oraz wyboistą drogę do szczęścia. Książka opisuje rzeczywistość, właśnie taką do jakiej niewiele osób chce się przyznać, która dotyka wielu ludzi przed trzydziestką, która czasem poniewiera, a czasem daje uśmiech.

Kontakt.
Facebook https://www.facebook.com/aleksandrataborautor
Instagram https://www.instagram.com/aleksandra_tabor/

Więcej o książce znajdziecie na https://aleksandratabor.com/ksiazka-vir/