O mnie

Blog aleksandratabor.com

Od czterech lat z przerwami podróżuję po Azji południowo-wschodniej. Obecnie pandemia pokrzyżował moje plany podróżnicze, ale dzięki pandemii miałam też czas, aby założyć bloga i napisać książkę.

Na tym blogu znajdziecie opisy ciekawych miejsc głównie w Tajlandii, którą uwielbiam. Oprócz podróży do tego kraju mieszkałam i pracowałam w Bangkoku. Poznałam przyjaciół, próbowałam nauczyć się języka tajskiego ; ), zwiedzałam i starałam się żyć jak miejscowi. Oprócz Tajlandii podróżowałam po Filipinach, Malezji i odwiedziłam Singapur.

Swoje życie i pracę w Bangkoku opisuję w książce „Tajlandia. Notatki z życia i pracy”. Premiera 22 kwietnia 2024 r.

Po powrocie do Polski spojrzałam na życie w naszym kraju, a szczególnie w Warszawie z innej perspektywy. Problemy młodych ludzi, singli pracujących i mieszkających w tym mieście, stały się inspiracją dla mnie do napisania książki „Vir”. To lustro pokazujące styl życia dwudziestopięcio i trzydziestolatków.

„Vir” to historia singielki pracującej w Warszawie w dużej firmie. Książka z humorem i realizmem opowiada o życiu młodych ludzi. Trochę z przekąsem, a jednocześnie szczerze pokazuje relacje damsko męskie, nadążanie za oczekiwaniami w pracy, poszukiwanie własnego ja oraz wyboistą drogę do szczęścia. Książka opisuje rzeczywistość, właśnie taką do jakiej niewiele osób chce się przyznać, która dotyka wielu ludzi przed trzydziestką, która czasem poniewiera, a czasem daje uśmiech.

Kontakt.
Facebook https://www.facebook.com/aleksandrataborautor
Instagram https://www.instagram.com/aleksandra_tabor/

Więcej o książce znajdziecie na https://aleksandratabor.com/ksiazka-vir/