Dlaczego napisałam książkę o Tajlandii?

Tajlandia. Notatki z życia i podróży

Pierwszy raz wyjechałam do Tajlandii w 2018 r. i zakochałam się w tym kraju. Chciałam tam wrócić i poznać lepiej ten kraj, z perspektywy turysty niestety wielu rzeczy nie widać, dlatego postanowiłam zamieszkać tam i poszukać tam pracy. Wróciłam do pracy w Bangkoku, w którym pracowałam w międzynarodowej korporacji przez sześć miesięcy. Po zrezygnowaniu z pracy zostałam w Tajlandii, aby podróżować po tym kraju. Odwiedziłam też Filipiny, Malezję i Singapur. W sumie odbyłam 4 podróże do Królestwa Tajlandii. 22 kwietnia miała premierę moja książka „Tajlandia. Notatki z życia i pracy”

Przygotowując się do mieszkania w Królestwie Tajlandii, szukałam informacji o tym jak pracuje się w tym kraju i jak zorganizować sobie tam życie. Takich informacji jest mało i zazwyczaj opisują życie nauczycieli języka angielskiego. Dlatego opisałam swoje doświadczenia, może będą pomocne dla osób, które chcą zostać tam dłużej niż tylko na czas urlopu.

Książka jest już w księgarniach https://www.empik.com/tajlandia-notatki-z-zycia-i-pracy-tabor-aleksandra,p1463513348,ksiazka-p?fromSearchQuery=tajlandia+tabor

W książce zawarłam informacje przydatne podczas podróży oraz wyjaśnienie popularnych mitów.

JAK PRACUJE SIĘ W TAJLANDII?

JEDZENIE, KTÓRE ŁĄCZY I DZIELI

CZY DA SIĘ POGODZIĆ PRACĘ Z PODRÓŻOWANIEM?

CZY TAJOWIE SĄ LENIWI I DLACZEGO MŁODO WYGLĄDAJĄ?

CZY SEKSTURYSTYKA TO WINA TURYSTÓW?

CZY W RAJSKICH MIEJSCACH ŻYJE SIĘ JAK W RAJU?

Możesz również polubić

Dodaj komentarz