Dlaczego napisałam książkę „Vir”?

Aby to wyjaśnić kilka słów o mnie. Od czterech lat z przerwami podróżuję po Azji południowo-wschodniej. Obecnie pandemia pokrzyżował moje plany podróżnicze, ale dzięki pandemii miałam też czas, aby założyć bloga i napisać książkę.

Na tym blogu znajdziecie opisy ciekawych miejsc głównie w Tajlandii, którą uwielbiam. Oprócz podróży do tego kraju, mieszkałam i pracowałam w Bangkoku przez pół roku. Poznałam przyjaciół, próbowałam nauczyć się języka tajskiego ; ), zwiedzałam i starałam się żyć jak miejscowi. Zgodnie z zasadą, że podróżując do nowych miejsc poznajemy siebie, po powrocie do Polski spojrzałam na życie w naszym kraju, a szczególnie w Warszawie z innej perspektywy. To, co wydawało mi się zwyczajne, pokazało się w nowym świetle. Problemy młodych ludzi, singli pracujących i mieszkających w tym mieście, stały się inspiracją dla mnie do napisania książki „Vir”. To lustro pokazujące styl życia dwudziestopięcio i trzydziestolatków.

„Vir” z humorem i realizmem opowiada o życiu młodych ludzi. Trochę z przekąsem, a jednocześnie szczerze pokazuje relacje damsko męskie, nadążanie za oczekiwaniami w pracy, poszukiwanie własnego ja oraz wyboistą drogę do szczęścia. Książka opisuje rzeczywistość, właśnie taką do jakiej niewiele osób chce się przyznać, która dotyka wielu ludzi przed trzydziestką, która czasem poniewiera, a czasem daje uśmiech.

Fragmenty książki znajdziecie tutaj

Książkę można kupić we wszystkich księgarniach m.in. tutaj

Na stronie wydawnictwa Novae Res https://zaczytani.pl/ksiazka/vir,druk

Bonito https://bonito.pl/produkt/vir-2

Empik https://www.empik.com/vir-tabor-aleksandra,p1276853853,ksiazka-p

Tania Książka https://www.taniaksiazka.pl/vir-aleksandra-tabor-p-1555201.html

Gandalf https://www.gandalf.com.pl/b/vir-a/

Możesz również polubić

Dodaj komentarz